Primat

Felix Hamburger Gurka på Coop Stora Styckåsen, Arvika

FELIX · 240 g

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Styckåsen↗ Arvika · pris ändrat 26 veckor sedan pris 41 kr jämförpris 88 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Styckåsen, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Arvika↗ 1,3 km · Arvika · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 260 g pris 39 kr jämförpris 149 kr/kg
  2. 2 Coop Stora Palmviken↗ 1,1 km · Arvika · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 460 g pris 41 kr jämförpris 88 kr/kg

Lägst pris i landet

569 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Alingsås↗ Alingsås · pris ändrat 3 veckor sedan 2 för 60krförp. 260 g ordinarie 39 kr pris 30 kr jämförpris 115 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Nacka↗ Nacka · pris ändrat 9 veckor sedan 2 för 65krförp. 260 g ordinarie 42 kr pris 33 kr jämförpris 125 kr/kg
  3. 3 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 260 g pris 36 kr jämförpris 138 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Gävle↗ Gävle · pris ändrat 16 veckor sedan 2 för 73krförp. 260 g ordinarie 39 kr pris 37 kr jämförpris 140 kr/kg
  5. 5 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 260 g pris 37 kr jämförpris 142 kr/kg

563 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

40 kr41 krjuliaugsep40,65 kr · 25 juni–28 sep · Coop Stora Styckåsen40 kr41 krjuliaugsep40,65 kr · 25 juni–28 sep · Coop Stora Styckåsen
Coop Stora Styckåsen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Styckåsen · Styckåsgatan 37 · 67140 Arvika

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7310240050820 · Alla butiker med varan

Tyck till