Primat

Felix Potatismos på Coop Västerhaninge Centrum

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Coop Västerhaninge Centrum↗ Västerhaninge · pris ändrat 3 veckor sedan pris 83 kr jämförpris 67 kr/kg

Lägst pris i landet

661 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

655 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

82 kr83 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 sep · Coop Västerhaninge Centrum82,81 kr · 30 juni–5 sep · Coop Västerhaninge Centrum82,81 kr · 6 sep–3 okt · Coop Västerhaninge Centrum82 kr83 krjuliaugsepoktEj listad efter 5 sep · Coop Västerhaninge Centrum82,81 kr · 30 juni–5 sep · Coop Västerhaninge Centrum82,81 kr · 6 sep–3 okt · Coop Västerhaninge Centrum
Coop Västerhaninge Centrum✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Västerhaninge Centrum · Västerhaninge Centrum · 13738 Västerhaninge

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till