Felix Potatismos på Coop Flanaden, Oskarshamn
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 5 veckor sedan.
- 1 Coop Flanaden↗ pris 82 kr jämförpris 66 kr/kg
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Flanaden, billigast först.
- 1 ICA Maxi Oskarshamn↗ förp. 1243 g pris 72 kr jämförpris 58 kr/kg
Lägst pris i landet
661 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Kungälv↗ förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
- 2 ICA Kvantum Värnamo↗ förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
- 3 ICA Maxi Haninge↗ förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
- 4 ICA Kvantum Kiruna↗ förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
- 5 Coop Stora Avion↗ förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Flanaden✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Coop Flanaden · Flanaden 15 · 57230 Oskarshamn
EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan
