Primat

Felix Potatismos på Coop Älvängen

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Coop Älvängen↗ Älvängen · pris ändrat 26 veckor sedan pris 80 kr jämförpris 65 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Älvängen, billigast först.

  1. 1 ICA Älvängen↗ 450 m · Älvängen · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 1243 g pris 84 kr jämförpris 68 kr/kg

Lägst pris i landet

661 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

655 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

80 kr81 krjuliaugsepokt80,40 kr · 30 juni–3 okt · Coop Älvängen80 kr81 krjuliaugsepokt80,40 kr · 30 juni–3 okt · Coop Älvängen
Coop Älvängen

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Älvängen · Garverivägen 4 · 44637 Älvängen

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till