Primat

Felix Potatismos på Coop Ånge

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 20 veckor sedan.

  1. 1 Coop Ånge↗ Ånge · pris ändrat 20 veckor sedan pris 84 kr jämförpris 67 kr/kg

Lägst pris i landet

661 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat förra veckan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

655 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

83 kr84 krjuliaugsep83,50 kr · 25 juni–28 sep · Coop Ånge83 kr84 krjuliaugsep83,50 kr · 25 juni–28 sep · Coop Ånge
Coop Ånge

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Ånge · Centraltorget 22 · 84133 Ånge

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till