Primat

Felix Potatismos Klassiskt 33 Port på Hemköp Ljungsbro C

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Ljungsbro C↗ Ljungsbro · pris ändrat 3 veckor sedan pris 78 kr jämförpris 64625 kr/kg

Lägst pris i landet

661 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat förra veckan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

655 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

77 kr78 krjuliaugsepEj listad efter 3 juli · Hemköp Ljungsbro CEj listad efter 16 juli · Hemköp Ljungsbro CEj listad efter 19 aug · Hemköp Ljungsbro CEj listad efter 4 sep · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 25 juni–3 juli · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 4 juli–16 juli · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 20 juli–19 aug · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 20 aug–4 sep · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 6 sep–28 sep · Hemköp Ljungsbro C77 kr78 krjuliaugsepEj listad efter 3 juli · Hemköp Ljungsbro CEj listad efter 16 juli · Hemköp Ljungsbro CEj listad efter 19 aug · Hemköp Ljungsbro CEj listad efter 4 sep · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 25 juni–3 juli · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 4 juli–16 juli · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 20 juli–19 aug · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 20 aug–4 sep · Hemköp Ljungsbro C77,55 kr · 6 sep–28 sep · Hemköp Ljungsbro C
Hemköp Ljungsbro C✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Ljungsbro C · Löjtnantsgatan 2 · 59060 Ljungsbro

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till