Primat

Felix Potatismos Klassiskt 33 Port på Willys Malmö Katrinelund

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Malmö Katrinelund↗ Malmö · pris ändrat 26 veckor sedan pris 69 kr jämförpris 57492 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Malmö Katrinelund, billigast först.

  1. 1 ICA Kvantum Malmborgs Caroli↗ 1,8 km · Malmö · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 1243 g pris 71 kr jämförpris 57 kr/kg

Lägst pris i landet

661 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat förra veckan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 5 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 20 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

655 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

68 kr69 krjuliaugsep68,99 kr · 25 juni–28 sep · Willys Malmö Katrinelund68 kr69 krjuliaugsep68,99 kr · 25 juni–28 sep · Willys Malmö Katrinelund
Willys Malmö Katrinelund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Katrinelund · Celsiusgatan 38 · 21214 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till