Primat

Felix Potatismos Klassiskt 33 Port på Willys Nyköping

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 26 veckor sedan pris 69 kr jämförpris 57492 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Nyköping, billigast först.

  1. 1 Coop Stenbärsvägen Nyköping↗ 1,2 km · Nyköping · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 1243 g pris 78 kr jämförpris 63 kr/kg

Lägst pris i landet

662 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

656 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

68 kr69 krjuliaugsepokt68,99 kr · 29 juni–2 okt · Willys Nyköping68 kr69 krjuliaugsepokt68,99 kr · 29 juni–2 okt · Willys Nyköping
Willys Nyköping

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Nyköping · Gumsbackevägen 15 · 61138 Nyköping

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till