Primat

Felix Potatismos Klassiskt 33 Port på Willys Uppsala Björkgatan

FELIX · 1 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Uppsala Björkgatan↗ Uppsala · pris ändrat 26 veckor sedan pris 69 kr jämförpris 57492 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Uppsala Björkgatan, billigast först.

  1. 1 Willys Uppsala Kungsgatan↗ 1,9 km · Uppsala · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 1,2 g pris 69 kr jämförpris 57492 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Uppsala↗ 1,3 km · Uppsala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 71 kr jämförpris 57 kr/kg

Lägst pris i landet

662 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 68 kr jämförpris 55 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värnamo↗ Värnamo · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Kiruna↗ Kiruna · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg
  5. 5 Coop Stora Avion↗ Umeå · pris ändrat 21 veckor sedan förp. 1243 g pris 69 kr jämförpris 55 kr/kg

656 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

68 kr69 krjuliaugsep68,99 kr · 26 juni–29 sep · Willys Uppsala Björkgatan68 kr69 krjuliaugsep68,99 kr · 26 juni–29 sep · Willys Uppsala Björkgatan
Willys Uppsala Björkgatan

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Uppsala Björkgatan · Björkgatan 4 · 75328 Uppsala

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7310240066333 · Alla butiker med varan

Tyck till