Primat

Knorr Svampbuljong Tärningar på Willys Hemma Lund Stortorget

Knorr · 6 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Willys Hemma Lund Stortorget↗ Lund · pris ändrat 4 dagar sedan 22,00, 2 för pris 22 kr jämförpris 3,67 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Hemma Lund Stortorget, billigast först.

  1. 1 Willys Lund Nova↗ 2,4 km · Lund · pris ändrat 4 dagar sedan 20,00, Välj & blanda! 2 för ordinarie 12 kr pris 10 kr jämförpris 1,67 kr/st

Lägst pris i landet

1223 butiker har varan

  1. 1 Coop Högdalen⚠↗ Bandhagen · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  2. 2 Coop Nynäshamn⚠↗ Nynäshamn · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  3. 3 Coop Gnesta⚠↗ Gnesta · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  4. 4 Coop Tungelsta⚠↗ Tungelsta · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg
  5. 5 Coop Västerhaninge Centrum↗ Västerhaninge · pris ändrat 4 dagar sedan 2 för 18:-förp. 60 g pris 9 kr jämförpris 150 kr/kg

1217 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr23 krjuliaugsepokt22 kr · 28 sep–2 okt · Willys Hemma Lund Stortorget22 kr23 krjuliaugsepokt22 kr · 28 sep–2 okt · Willys Hemma Lund Stortorget
Willys Hemma Lund Stortorget

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Willys Hemma Lund Stortorget · Stortorget 6 · 22223 Lund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7310300000567 · Alla butiker med varan · Buljong – pris idag

Tyck till