Primat

Gott & blandat på Lidl Mjölby

MALACO · 210 g

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Lidl Mjölby↗ Mjölby · pris ändrat 4 dagar sedan pris 14 kr jämförpris 82 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Lidl Mjölby, billigast först.

  1. 1 Willys Mjölby Centrum↗ 650 m · Mjölby · pris ändrat 4 veckor sedan pris 17 kr jämförpris 81 kr/kg

Lägst pris i landet

1210 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Hjertberg↗ Lidköping · pris ändrat 2 dagar sedan 3 för 36kr ordinarie 20 kr pris 12 kr jämförpris 57 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Gislaved↗ Gislaved · pris ändrat 2 dagar sedan 3 för 36kr ordinarie 21 kr pris 12 kr jämförpris 57 kr/kg
  3. 3 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 170 g pris 14 kr jämförpris 82 kr/kg
  4. 4 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 170 g pris 14 kr jämförpris 82 kr/kg
  5. 5 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 170 g pris 14 kr jämförpris 82 kr/kg

1204 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

13 kr15 kr17 kr19 krjuliaugsep16,94 kr · 14 sep–24 sep · Lidl Mjölby13,90 kr · 24 sep–28 sep · Lidl Mjölby13 kr15 kr17 kr19 krjuliaugsep16,94 kr · 14 sep–24 sep · Lidl Mjölby13,90 kr · 24 sep–28 sep · Lidl Mjölby
Lidl Mjölby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Mjölby · Ramstadgatan 1 · 59540 Mjölby

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 7310350106844 · Alla butiker med varan

Tyck till