Nygårda Läsk Julmust Original 12-pack
Billigast 52 kr på City Gross Halmstad · 4,33 kr/st
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
108 butiker har varan
- 1 City Gross Halmstad↗ förp. 12 st pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
- 2 City Gross Höör↗ förp. 12 st pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
- 3 City Gross Jönköping↗ förp. 12 st pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
- 4 City Gross Kalmar↗ förp. 12 st pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
- 5 City Gross Karlshamn↗ förp. 12 st pris 52 kr jämförpris 4,33 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
City Gross Halmstad
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7310403058663
