Loka Kolsyrat vatten naturell 12-p på ICA Nykvarn
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 5 dagar sedan.
-
1
ICA Nykvarn↗
ordinarie 49 krpris 39 kr jämförpris 118 kr/l
På butiker i närheten
Butikerna närmast ICA Nykvarn, billigast först.
- 1 Coop Stora Södertälje↗ pris 46 kr jämförpris 12 kr/l
- 2 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ förp. 330 ml pris 47 kr jämförpris 142 kr/l
- 3 ICA Nära Enhörna, Södertälje↗ förp. 330 ml pris 57 kr jämförpris 174 kr/l
Lägst pris i landet
987 butiker har varan
- 1 ICA Bankeryd↗ förp. 330 ml pris 21 kr jämförpris 65 kr/l
- 2 ICA Kvantum Vara↗ förp. 330 ml pris 23 kr jämförpris 70 kr/l
- 3 ICA Teg⚠↗ förp. 330 ml pris 39 kr jämförpris 118 kr/l
-
4
ICA Matkassen↗
förp. 330 ml
ordinarie 48 krpris 39 kr jämförpris 118 kr/l -
5
ICA Kävlinge⚠↗
förp. 330 ml
ordinarie 44 krpris 39 kr jämförpris 118 kr/l
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Nykvarnkampanjpris
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
ICA Supermarket Nykvarn · Centrumvägen 18 · 15530 Nykvarn
EAN 7310403059141 · Alla butiker med varan
