Jacky Chokladpudding
Billigast 29 kr på ICA Servett, Lerum · 60 kr/kg
Du sparar 9 kr jämfört med dyraste butiken.
Spara som favoritVad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
35 butiker har varan
- 1 ICA Servett, Lerum↗ förp. 480 g pris 29 kr jämförpris 60 kr/kg
- 2 ICA Charlottenborg↗ förp. 480 g pris 29 kr jämförpris 60 kr/kg
- 3 ICA Kvantum Hjertberg↗ förp. 480 g pris 29 kr jämförpris 61 kr/kg
- 4 ICA Kvantum Mirum Galleria, Norrköping↗ förp. 480 g pris 29 kr jämförpris 61 kr/kg
- 5 ICA Kvantum Hammarö↗ förp. 480 g pris 30 kr jämförpris 63 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
ICA Servett, Lerum
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7310470661797
