Primat

Solstickan Tändbriketter 790g

Solstickan · 0,1 st

Billigast 50 kr på Hemköp Leksand · 63 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

66 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Leksand↗ Leksand · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 790 g pris 50 kr jämförpris 63 kr/kg
  2. 2 Hemköp Oskarström Blåklintsvägen↗ Oskarström · pris ändrat idag förp. 790 g pris 50 kr jämförpris 63 kr/kg
  3. 3 Hemköp Örebro Svampen↗ Örebro · pris ändrat 4 veckor sedan förp. 790 g pris 50 kr jämförpris 63 kr/kg
  4. 4 Hemköp Haverdal Klövervägen↗ Haverdal · pris ändrat förra veckan förp. 790 g pris 50 kr jämförpris 63 kr/kg
  5. 5 Hemköp Gnesta Dansutvägen↗ Gnesta · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 790 g pris 50 kr jämförpris 63 kr/kg

61 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

49 kr50 krjuliaugsepoktEj listad efter 19 juli · Hemköp LeksandEj listad efter 20 aug · Hemköp Leksand49,95 kr · 28 juni–19 juli · Hemköp Leksand49,95 kr · 21 juli–20 aug · Hemköp Leksand49,95 kr · 29 aug–1 okt · Hemköp Leksand49 kr50 krjuliaugsepoktEj listad efter 19 juli · Hemköp LeksandEj listad efter 20 aug · Hemköp Leksand49,95 kr · 28 juni–19 juli · Hemköp Leksand49,95 kr · 21 juli–20 aug · Hemköp Leksand49,95 kr · 29 aug–1 okt · Hemköp Leksand
Hemköp Leksand✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7310687003014

Tyck till