Primat

Önos Smörgåsgurka Mor Annas

Önos · 590 g

Billigast 25 kr på ICA Maxi Haninge · 72 kr/kg

Du sparar 10 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

884 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Haninge↗ Haninge · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 345 g pris 25 kr jämförpris 72 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 345 g pris 25 kr jämförpris 72 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Botkyrka↗ Norsborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 345 g pris 25 kr jämförpris 73 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Västervik↗ Västervik · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 345 g pris 25 kr jämförpris 73 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Växjö↗ Växjö · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 345 g pris 25 kr jämförpris 73 kr/kg

879 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

25 kr26 krjuliaugsep25 kr · 26 juni–29 sep · ICA Maxi Haninge25 kr26 krjuliaugsep25 kr · 26 juni–29 sep · ICA Maxi Haninge
ICA Maxi Haninge

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7310770664450

Tyck till