
Vad kostar varan där du handlar?
Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.
Lägst pris i landet
212 butiker har varan
-
1
Lidl Åstorp↗
förp. 390 g
ordinarie 29 krpris 25 kr jämförpris 64 kr/kg -
2
Lidl Eksjö↗
förp. 390 g
ordinarie 29 krpris 25 kr jämförpris 64 kr/kg -
3
Lidl Bromölla↗
förp. 390 g
ordinarie 29 krpris 25 kr jämförpris 64 kr/kg -
4
Lidl Löddeköpinge↗
förp. 390 g
ordinarie 29 krpris 25 kr jämförpris 64 kr/kg -
5
Lidl Skärholmen↗
förp. 390 g
ordinarie 29 krpris 25 kr jämförpris 64 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna för billigaste butiken.
Lidl Åstorp✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisEAN 7310960016489