Primat

Kvisttomat Import Klass 1 på Willys Kristianstad Långebro

140 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Kristianstad Långebro↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan pris 8 kr jämförpris 50 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Kristianstad Långebro, billigast först.

  1. 1 Willys Hemma Kristianstad↗ 1,7 km · Kristianstad · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 6 kr jämförpris 35 kr/kg

Lägst pris i landet

281 butiker har varan

  1. 1 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  2. 2 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  3. 3 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  4. 4 Willys Uppsala Gottsunda↗ Uppsala · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  5. 5 Willys Landvetter↗ Landvetter · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg

275 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Kristianstad Långebro4,93 kr · 25 juni–6 juli · Willys Kristianstad Långebro3,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Kristianstad Långebro4,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Kristianstad Långebro3,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Kristianstad Långebro4,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Kristianstad Långebro3,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Kristianstad Långebro6,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Kristianstad Långebro7,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Kristianstad Långebro8,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Kristianstad Långebro11,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Kristianstad Långebro9,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Kristianstad Långebro8,23 kr · 17 sep–29 sep · Willys Kristianstad Långebro3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Kristianstad Långebro4,93 kr · 25 juni–6 juli · Willys Kristianstad Långebro3,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Kristianstad Långebro4,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Kristianstad Långebro3,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Kristianstad Långebro4,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Kristianstad Långebro3,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Kristianstad Långebro6,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Kristianstad Långebro7,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Kristianstad Långebro8,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Kristianstad Långebro11,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Kristianstad Långebro9,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Kristianstad Långebro8,23 kr · 17 sep–29 sep · Willys Kristianstad Långebro
Willys Kristianstad Långebrokampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Kristianstad Långebro · Rörvägen 2 · 29159 Kristianstad

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7311042002215 · Alla butiker med varan · Tomater – pris idag

Tyck till