Primat

Kvisttomat Import Klass 1 på Willys Östersund Storsjö

140 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Östersund Storsjö↗ Östersund · pris ändrat 2 veckor sedan pris 8 kr jämförpris 50 kr/kg

Lägst pris i landet

281 butiker har varan

  1. 1 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  2. 2 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  3. 3 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  4. 4 Willys Uppsala Gottsunda↗ Uppsala · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  5. 5 Willys Landvetter↗ Landvetter · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg

275 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Östersund Storsjö4,93 kr · 28 juni–6 juli · Willys Östersund Storsjö3,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Östersund Storsjö4,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Östersund Storsjö3,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Östersund Storsjö4,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Östersund Storsjö3,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Östersund Storsjö6,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Östersund Storsjö7,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Östersund Storsjö8,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Östersund Storsjö11,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Östersund Storsjö9,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Östersund Storsjö8,23 kr · 17 sep–1 okt · Willys Östersund Storsjö3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Östersund Storsjö4,93 kr · 28 juni–6 juli · Willys Östersund Storsjö3,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Östersund Storsjö4,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Östersund Storsjö3,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Östersund Storsjö4,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Östersund Storsjö3,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Östersund Storsjö6,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Östersund Storsjö7,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Östersund Storsjö8,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Östersund Storsjö11,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Östersund Storsjö9,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Östersund Storsjö8,23 kr · 17 sep–1 okt · Willys Östersund Storsjö
Willys Östersund Storsjökampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Östersund Storsjö · Minnesgärdsgränd 3 · 83145 Östersund

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7311042002215 · Alla butiker med varan · Tomater – pris idag

Tyck till