Primat

Kvisttomat Import Klass 1 på Willys Växjö I11

140 g

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Willys Växjö I11↗ Växjö · pris ändrat förra veckan pris 8 kr jämförpris 50 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Växjö I11, billigast först.

  1. 1 Willys Växjö Teleborg↗ 3,7 km · Växjö · pris ändrat förra veckan förp. 165 g pris 8 kr jämförpris 50 kr/kg

Lägst pris i landet

281 butiker har varan

  1. 1 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  2. 2 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  3. 3 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  4. 4 Willys Uppsala Gottsunda↗ Uppsala · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  5. 5 Willys Landvetter↗ Landvetter · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg

275 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Växjö I114,93 kr · 26 juni–6 juli · Willys Växjö I113,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Växjö I114,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Växjö I113,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Växjö I114,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Växjö I113,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Växjö I116,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Växjö I117,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Växjö I118,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Växjö I1111,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Växjö I119,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Växjö I118,23 kr · 17 sep–29 sep · Willys Växjö I113 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Växjö I114,93 kr · 26 juni–6 juli · Willys Växjö I113,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Växjö I114,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Växjö I113,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Växjö I114,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Växjö I113,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Växjö I116,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Växjö I117,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Växjö I118,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Växjö I1111,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Växjö I119,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Växjö I118,23 kr · 17 sep–29 sep · Willys Växjö I11
Willys Växjö I11kampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Växjö I11 · Marketenterivägen 27 · 35236 Växjö

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7311042002215 · Alla butiker med varan · Tomater – pris idag

Tyck till