Primat

Kvisttomat Import Klass 1 på Willys Umeå Klockarbäcken

140 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Umeå Klockarbäcken↗ Umeå · pris ändrat 2 veckor sedan pris 8 kr jämförpris 50 kr/kg

Lägst pris i landet

280 butiker har varan

  1. 1 Willys Jönköping Råslätt↗ Jönköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  2. 2 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  3. 3 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  4. 4 Willys Uppsala Gottsunda↗ Uppsala · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg
  5. 5 Willys Landvetter↗ Landvetter · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 165 g pris 4,93 kr jämförpris 30 kr/kg

274 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Umeå Klockarbäcken4,93 kr · 29 juni–6 juli · Willys Umeå Klockarbäcken3,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Umeå Klockarbäcken4,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Umeå Klockarbäcken3,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Umeå Klockarbäcken4,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Umeå Klockarbäcken3,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Umeå Klockarbäcken6,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Umeå Klockarbäcken7,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Umeå Klockarbäcken8,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Umeå Klockarbäcken11,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Umeå Klockarbäcken9,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Umeå Klockarbäcken8,23 kr · 17 sep–2 okt · Willys Umeå Klockarbäcken3 kr6 kr9 kr12 krjuliaugsepoktKampanj 3,28 kr · 13 juli–27 juli · Willys Umeå Klockarbäcken4,93 kr · 29 juni–6 juli · Willys Umeå Klockarbäcken3,28 kr · 6 juli–13 juli · Willys Umeå Klockarbäcken4,93 kr · 13 juli–27 juli · Willys Umeå Klockarbäcken3,28 kr · 27 juli–3 aug · Willys Umeå Klockarbäcken4,93 kr · 3 aug–10 aug · Willys Umeå Klockarbäcken3,28 kr · 10 aug–17 aug · Willys Umeå Klockarbäcken6,58 kr · 17 aug–31 aug · Willys Umeå Klockarbäcken7,41 kr · 31 aug–3 sep · Willys Umeå Klockarbäcken8,23 kr · 3 sep–7 sep · Willys Umeå Klockarbäcken11,53 kr · 7 sep–14 sep · Willys Umeå Klockarbäcken9,88 kr · 14 sep–17 sep · Willys Umeå Klockarbäcken8,23 kr · 17 sep–2 okt · Willys Umeå Klockarbäcken
Willys Umeå Klockarbäckenkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Umeå Klockarbäcken · Handelsvägen 14 · 90137 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311042002215 · Alla butiker med varan · Tomater – pris idag

Tyck till