Spetskål Delad Klass 1 på Hemköp Göteborg Stigbergstorget
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat igår.
- 1 Hemköp Göteborg Stigbergstorget↗ pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
Lägst pris i landet
75 butiker har varan
- 1 Hemköp Örebro Svampen↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 2 Hemköp Malmö Triangeln↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 3 Willys Linköping Skäggetorp↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
- 4 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
- 5 Willys Uppsala Gottsunda↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Hemköp Göteborg Stigbergstorget✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Hemköp Göteborg Stigbergstorget · Stigbergstorget 6 · 41463 Göteborg
EAN 7311042009313 · Alla butiker med varan
