Primat

SVERIGE Delad Spetskål på Willys Luleå Storheden

SVERIGE · 1000 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

Lägst pris i landet

75 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Örebro Svampen↗ Örebro · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Hemköp Malmö Triangeln↗ Malmö · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Hemköp Linköping Storgatan↗ Linköping · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  4. 4 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
  5. 5 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg

70 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 krjuliaugsepEj listad efter 9 aug · Willys Luleå StorhedenEj listad efter 28 sep · Willys Luleå Storheden34,90 kr · 27 juli–9 aug · Willys Luleå Storheden34,90 kr · 21 sep–28 sep · Willys Luleå Storheden34 kr35 krjuliaugsepEj listad efter 9 aug · Willys Luleå StorhedenEj listad efter 28 sep · Willys Luleå Storheden34,90 kr · 27 juli–9 aug · Willys Luleå Storheden34,90 kr · 21 sep–28 sep · Willys Luleå Storheden
Willys Luleå Storheden✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Luleå Storheden · Storhedsvägen 5 · 97345 Luleå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311042009313 · Alla butiker med varan

Tyck till