SVERIGE Delad Spetskål på Willys Södertälje Weda
Spara som favoritVaran finns inte i butiken just nu.
Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.
Lägst pris i landet
75 butiker har varan
- 1 Hemköp Örebro Svampen↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 2 Hemköp Malmö Triangeln↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 3 Hemköp Linköping Storgatan↗ förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
- 4 Willys Linköping Skäggetorp↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
- 5 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Willys Södertälje Weda✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Willys Södertälje Weda · Wedavägen 2 C · 15242 Södertälje
EAN 7311042009313 · Alla butiker med varan
