Primat

SVERIGE Delad Spetskål på Willys Malmö Mobilia

SVERIGE · 1000 g

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Malmö Mobilia, billigast först.

  1. 1 Hemköp Malmö Triangeln↗ 1,6 km · Malmö · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg

Lägst pris i landet

74 butiker har varan

  1. 1 Hemköp Malmö Triangeln↗ Malmö · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  2. 2 Hemköp Linköping Storgatan↗ Linköping · pris ändrat förra veckan förp. 400 g pris 17 kr jämförpris 43 kr/kg
  3. 3 Willys Linköping Skäggetorp↗ Linköping · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
  4. 4 Willys Karlskrona Pantarholmen↗ Karlskrona · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg
  5. 5 Willys Uppsala Gottsunda↗ Uppsala · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 35 kr/kg

69 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

49 kr50 krjuliaugsepEj listad efter 9 aug · Willys Malmö MobiliaEj listad efter 28 sep · Willys Malmö Mobilia49,90 kr · 27 juli–9 aug · Willys Malmö Mobilia49,90 kr · 21 sep–28 sep · Willys Malmö Mobilia49 kr50 krjuliaugsepEj listad efter 9 aug · Willys Malmö MobiliaEj listad efter 28 sep · Willys Malmö Mobilia49,90 kr · 27 juli–9 aug · Willys Malmö Mobilia49,90 kr · 21 sep–28 sep · Willys Malmö Mobilia
Willys Malmö Mobilia✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Malmö Mobilia · Trelleborgsvägen 7 · 21432 Malmö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311042009313 · Alla butiker med varan

Tyck till