Primat

Garant Timjan i Kruka Ekologisk på Willys Ljungby

Garant · 180 g

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Willys Ljungby↗ Ljungby · pris ändrat 2 veckor sedan pris 20 kr jämförpris 105 kr/kg

Lägst pris i landet

148 butiker har varan

  1. 1 Willys Lund↗ Lund · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 190 g pris 3,90 kr jämförpris 21 kr/kg
  2. 2 Willys Göteborg Wieselgrensplatsen↗ Göteborg · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 190 g pris 20 kr jämförpris 105 kr/kg
  3. 3 Willys Borås Knalleland↗ Borås · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 190 g pris 20 kr jämförpris 105 kr/kg
  4. 4 Willys Lidköping Framnäs↗ Lidköping · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 190 g pris 20 kr jämförpris 105 kr/kg
  5. 5 Willys Trollhättan Hojum↗ Trollhättan · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 190 g pris 20 kr jämförpris 105 kr/kg

142 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 krjuliaugsep19,90 kr · 11 sep–28 sep · Willys Ljungby19 kr20 krjuliaugsep19,90 kr · 11 sep–28 sep · Willys Ljungby
Willys Ljungby

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Ljungby · Stationsgatan 2, Garvaren · 34160 Ljungby

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311042009443 · Alla butiker med varan

Tyck till