Primat

Pågen Korvbröd 8-pack på Coop Partille

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 2 veckor sedan.

  1. 1 Coop Partille↗ Partille · pris ändrat 2 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 3,87 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Partille, billigast först.

  1. 1 Lidl Partille↗ 100 m · Partille · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Willys Partille C↗ 850 m · Partille · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Partille↗ 1,0 km · Partille · pris ändrat 12 veckor sedan förp. 336 g pris 29 kr jämförpris 85 kr/kg

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 ICA Skoghall⚠↗ Skoghall · pris ändrat 3 dagar sedan 3 för 60krförp. 336 g pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr25 kr28 kr31 krjuliaugsep30,76 kr · 25 juni–1 sep · Coop Partille22,90 kr · 1 sep–7 sep · Coop Partille30,76 kr · 7 sep–11 sep · Coop Partille30,95 kr · 11 sep–28 sep · Coop Partille22 kr25 kr28 kr31 krjuliaugsep30,76 kr · 25 juni–1 sep · Coop Partille22,90 kr · 1 sep–7 sep · Coop Partille30,76 kr · 7 sep–11 sep · Coop Partille30,95 kr · 11 sep–28 sep · Coop Partille
Coop Partille

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Partille · Portgången 3 · 43338 Partille

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till