Primat

Pågen Korvbröd 8-pack på Coop Sala

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Coop Sala↗ Sala · pris ändrat förra veckan pris 31 kr jämförpris 3,87 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Sala, billigast först.

  1. 1 Lidl Sala↗ 500 m · Sala · pris ändrat igår ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Willys Sala Ängshagen↗ 900 m · Sala · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Åkrahallen↗ 1,5 km · Sala · pris ändrat förra veckan förp. 336 g pris 28 kr jämförpris 83 kr/kg

Lägst pris i landet

1111 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat igår ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat igår ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat igår ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat igår ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat igår ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1105 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr25 kr28 kr31 krjuliaugsep30,76 kr · 26 juni–1 sep · Coop Sala22,90 kr · 1 sep–7 sep · Coop Sala30,76 kr · 7 sep–20 sep · Coop Sala30,95 kr · 20 sep–29 sep · Coop Sala22 kr25 kr28 kr31 krjuliaugsep30,76 kr · 26 juni–1 sep · Coop Sala22,90 kr · 1 sep–7 sep · Coop Sala30,76 kr · 7 sep–20 sep · Coop Sala30,95 kr · 20 sep–29 sep · Coop Sala
Coop Sala

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Sala · Kålgårdsgatan 3 · 73331 Sala

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till