Primat

Pågen Korvbröd 8-pack på Coop Stora Örnsköldsvik

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Coop Stora Örnsköldsvik↗ Örnsköldsvik · pris ändrat 3 veckor sedan pris 26 kr jämförpris 3,31 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Stora Örnsköldsvik, billigast först.

  1. 1 Lidl Ö-Vik Ångermanlandsgatan↗ 850 m · Örnsköldsvik · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Coop City Örnsköldsvik↗ 1,8 km · Örnsköldsvik · pris ändrat 3 veckor sedan pris 26 kr jämförpris 3,31 kr/st
  3. 3 Willys Örnsköldsvik↗ 550 m · Örnsköldsvik · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Örnsköldsvik↗ 700 m · Örnsköldsvik · pris ändrat 3 dagar sedan förp. 336 g pris 28 kr jämförpris 84 kr/kg

Lägst pris i landet

1113 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat förra veckan förp. 336 g ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Skoghall⚠↗ Skoghall · pris ändrat 3 dagar sedan 3 för 60krförp. 336 g pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  3. 3 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1107 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

22 kr24 kr26 kr28 krjuliaugsep27,40 kr · 25 juni–5 juli · Coop Stora Örnsköldsvik26,45 kr · 5 juli–1 sep · Coop Stora Örnsköldsvik22,90 kr · 1 sep–7 sep · Coop Stora Örnsköldsvik26,45 kr · 7 sep–28 sep · Coop Stora Örnsköldsvik22 kr24 kr26 kr28 krjuliaugsep27,40 kr · 25 juni–5 juli · Coop Stora Örnsköldsvik26,45 kr · 5 juli–1 sep · Coop Stora Örnsköldsvik22,90 kr · 1 sep–7 sep · Coop Stora Örnsköldsvik26,45 kr · 7 sep–28 sep · Coop Stora Örnsköldsvik
Coop Stora Örnsköldsvik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Stora Coop Örnsköldsvik · Hästmarksvägen 6 · 89138 Örnsköldsvik

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till