Primat

Pågen Korvbröd 8-pack på Hemköp Eskilstuna City

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 3 veckor sedan.

  1. 1 Hemköp Eskilstuna City↗ Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 32 kr jämförpris 94 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Eskilstuna City, billigast först.

  1. 1 Lidl E-tuna Eskilshemplan↗ 800 m · Eskilstuna · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Willys Eskilstuna Smeden↗ 900 m · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 Willys Eskilstuna City↗ 1,1 km · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Eskilstuna↗ 2,2 km · Eskilstuna · pris ändrat förra veckan förp. 336 g pris 28 kr jämförpris 83 kr/kg
  5. 5 Coop Sveaplan Eskilstuna↗ 650 m · Eskilstuna · pris ändrat 3 veckor sedan pris 31 kr jämförpris 3,87 kr/st

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

29 kr30 kr31 kr32 krjuliaugsepokt29,97 kr · 30 juni–7 sep · Hemköp Eskilstuna City31,50 kr · 7 sep–3 okt · Hemköp Eskilstuna City29 kr30 kr31 kr32 krjuliaugsepokt29,97 kr · 30 juni–7 sep · Hemköp Eskilstuna City31,50 kr · 7 sep–3 okt · Hemköp Eskilstuna City
Hemköp Eskilstuna City

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Eskilstuna City · Rademachergatan 5-7 · 63220 Eskilstuna

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till