Pågen Korvbröd 8-pack på Hemköp Alfta Västanågatan
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 3 veckor sedan.
- 1 Hemköp Alfta Västanågatan↗ pris 32 kr jämförpris 95 kr/kg
Lägst pris i landet
1113 butiker har varan
-
1
ICA Kvantum Väsby↗
förp. 336 g
ordinarie 28 krpris 20 kr jämförpris 60 kr/kg - 2 ICA Skoghall⚠↗ 3 för 60krförp. 336 g pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
-
3
Lidl Åstorp↗
ordinarie 26 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st -
4
Lidl Eksjö↗
ordinarie 26 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st -
5
Lidl Bromölla↗
ordinarie 26 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Hemköp Alfta Västanågatan
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Hemköp Alfta Västanågatan · Västanågatan 3 · 82231 Alfta
EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan
