PÅGEN Färska korvbröd på Lidl Upplands Väsby
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 4 dagar sedan.
-
1
Lidl Upplands Väsby↗
ordinarie 27 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
På butiker i närheten
Butikerna närmast Lidl Upplands Väsby, billigast först.
- 1 Willys Väsby Centrum↗ förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
- 2 ICA Kvantum Väsby↗ förp. 336 g pris 28 kr jämförpris 83 kr/kg
- 3 Coop Bredden↗ pris 31 kr jämförpris 3,87 kr/st
Lägst pris i landet
1111 butiker har varan
-
1
ICA Borgholm↗
förp. 336 g
ordinarie 33 krpris 20 kr jämförpris 60 kr/kg -
2
Lidl Åstorp↗
ordinarie 27 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st -
3
Lidl Eksjö↗
ordinarie 27 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st -
4
Lidl Bromölla↗
ordinarie 27 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st -
5
Lidl Löddeköpinge↗
ordinarie 27 krpris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Lidl Upplands Väsby
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Lidl Upplands Väsby · Stockholmsvägen 30 · 19461 Upplands Väsby
EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan
