Primat

PÅGEN Färska korvbröd på Lidl Umeå Ålidhem

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 Lidl Umeå Ålidhem↗ Umeå · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Lidl Umeå Ålidhem, billigast först.

  1. 1 Coop Stora Tomtebo↗ 700 m · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan pris 26 kr jämförpris 3,31 kr/st
  2. 2 Coop Östra Station↗ 1,2 km · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan pris 26 kr jämförpris 3,31 kr/st
  3. 3 ICA Maxi Umeå↗ 1,9 km · Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  4. 4 ICA Kvantum Ersboda↗ 4,3 km · Umeå · pris ändrat förra veckan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  5. 5 Willys Umeå Syd↗ 3,1 km · Umeå · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Skärholmen↗ Skärholmen · pris ändrat 5 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Umeå Ålidhem21,90 kr · 28 sep–3 okt · Lidl Umeå Ålidhem21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Umeå Ålidhem21,90 kr · 28 sep–3 okt · Lidl Umeå Ålidhem
Lidl Umeå Ålidhem

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Umeå Ålidhem · Examensvägen 1 · 90730 Umeå

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till