Primat

Pågen Färska korvbröd på Lidl Lidingö Torsvik

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat idag.

  1. 1 Lidl Lidingö Torsvik↗ Lidingö · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Lidl Lidingö Torsvik, billigast först.

  1. 1 Willys Stockholm Lidingö↗ 2,2 km · Lidingö · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  2. 2 ICA Kvantum Värtan↗ 1,9 km · Stockholm · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 336 g pris 29 kr jämförpris 86 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Lidingö↗ 2,0 km · Lidingö · pris ändrat 6 dagar sedan förp. 336 g pris 29 kr jämförpris 87 kr/kg

Lägst pris i landet

1113 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Väsby↗ Upplands Väsby · pris ändrat förra veckan förp. 336 g ordinarie 28 kr pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Skoghall⚠↗ Skoghall · pris ändrat 3 dagar sedan 3 för 60krförp. 336 g pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  3. 3 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat idag ordinarie 26 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1107 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsep25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Lidingö Torsvik21,90 kr · 28 sep–28 sep · Lidl Lidingö Torsvik21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsep25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Lidingö Torsvik21,90 kr · 28 sep–28 sep · Lidl Lidingö Torsvik
Lidl Lidingö Torsvik

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Lidingö Torsvik · Stockholmsvägen 20 · 18150 Lidingö

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till