Primat

PÅGEN Färska korvbröd på Lidl Gbg Kviberg, Göteborg

Pågen · 8 st

Pris i butiken

Pris ändrat 4 dagar sedan.

  1. 1 Lidl Gbg Kviberg↗ Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Lidl Gbg Kviberg, billigast först.

  1. 1 Lidl Gbg Redbergsplatsen↗ 2,5 km · Göteborg · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  2. 2 Willys Göteborg Gamlestaden↗ 1,4 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 27 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 Hemköp Göteborg Kortedala Torg↗ 2,1 km · Göteborg · pris ändrat 3 veckor sedan förp. 336 g pris 31 kr jämförpris 92 kr/kg
  4. 4 Coop Gamlestaden↗ 1,0 km · Göteborg · pris ändrat 2 veckor sedan pris 34 kr jämförpris 4,24 kr/st

Lägst pris i landet

1112 butiker har varan

  1. 1 ICA Borgholm↗ Borgholm · pris ändrat 4 dagar sedan förp. 336 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 Lidl Åstorp↗ Åstorp · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  3. 3 Lidl Eksjö↗ Eksjö · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  4. 4 Lidl Bromölla↗ Bromölla · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st
  5. 5 Lidl Löddeköpinge↗ Löddeköpinge · pris ändrat 4 dagar sedan ordinarie 27 kr pris 22 kr jämförpris 2,74 kr/st

1106 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Gbg Kviberg21,90 kr · 28 sep–2 okt · Lidl Gbg Kviberg21 kr23 kr25 kr27 krjuliaugsepokt25,90 kr · 21 sep–28 sep · Lidl Gbg Kviberg21,90 kr · 28 sep–2 okt · Lidl Gbg Kviberg
Lidl Gbg Kviberg

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Lidl Gbg Kviberg · Anna Branzells Gata 11 · 41526 Göteborg

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311071336718 · Alla butiker med varan

Tyck till