Hållö Räkor handskalade i lake på ICA Töcksfors
Spara som favoritPris i butiken
Pris ändrat 42 veckor sedan.
- 1 ICA Töcksfors↗ pris 116 kr jämförpris 464 kr/kg
Lägst pris i landet
6 butiker har varan
- 1 ICA Maxi Alingsås↗ förp. 250 g pris 100 kr jämförpris 401 kr/kg
- 2 ICA Kvantum Svenljunga↗ förp. 250 g pris 106 kr jämförpris 424 kr/kg
- 3 ICA Åkeredshallen↗ förp. 250 g pris 114 kr jämförpris 456 kr/kg
- 4 ICA Skeppet, Kungshamn↗ förp. 250 g pris 119 kr jämförpris 474 kr/kg
- 5 ICA Sölvesborg↗ förp. 250 g pris 126 kr jämförpris 504 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
ICA Töcksfors
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
ICA Supermarket Töcksfors · Lindudden 3 · 67241 Töcksfors
EAN 7311171007365 · Alla butiker med varan · Räkor – pris idag
