Primat

Santa Maria Mayo Sweet chili på Coop Ekeby Uppsala

Santa Maria · 250 ml

Varan finns inte i butiken just nu.

Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Ekeby Uppsala, billigast först.

  1. 1 ICA Luthagens Livs↗ 1,7 km · Uppsala · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 250 g pris 36 kr jämförpris 143 kr/kg

Lägst pris i landet

379 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Råå Helsingborg↗ Helsingborg · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 250 g pris 31 kr jämförpris 124 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Jönköping↗ Jönköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 250 g pris 31 kr jämförpris 124 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 250 g pris 31 kr jämförpris 124 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 250 g pris 31 kr jämförpris 124 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Norrköping↗ Norrköping · pris ändrat 6 veckor sedan förp. 250 g pris 31 kr jämförpris 124 kr/kg

374 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr20 krjuliaugsepoktEj listad efter 31 aug · Coop Ekeby Uppsala19,50 kr · 27 aug–31 aug · Coop Ekeby Uppsala19 kr20 krjuliaugsepoktEj listad efter 31 aug · Coop Ekeby Uppsala19,50 kr · 27 aug–31 aug · Coop Ekeby Uppsala
Coop Ekeby Uppsala✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.

Coop Ekeby Uppsala · Köpenhamnsgatan 2-4 · 75264 Uppsala

Prisdata uppdaterad 2 dagar sedan.

EAN 7311312008039 · Alla butiker med varan

Tyck till