Santa Maria Mayo Chipotle chili på Coop Medborgarplatsen, Stockholm
Spara som favoritVaran finns inte i butiken just nu.
Butikerna listar inte alltid hela sitt sortiment på nätet — varan kan finnas i hyllan ändå.
På butiker i närheten
Butikerna närmast Coop Medborgarplatsen, billigast först.
- 1 ICA Kvantum Södermalm↗ förp. 250 g pris 39 kr jämförpris 156 kr/kg
- 2 ICA Aptiten↗ förp. 250 g pris 40 kr jämförpris 160 kr/kg
Lägst pris i landet
633 butiker har varan
-
1
ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗
2 för 30krförp. 250 g
ordinarie 32 krpris 15 kr jämförpris 60 kr/kg -
2
ICA Maxi Eskilstuna↗
2 för 40krförp. 250 g
ordinarie 33 krpris 20 kr jämförpris 80 kr/kg -
3
ICA Kvantum Kristianstad↗
2 för 45krförp. 250 g
ordinarie 32 krpris 23 kr jämförpris 90 kr/kg -
4
ICA Maxi Kristinehamn↗
2 för 48krförp. 250 g
ordinarie 32 krpris 24 kr jämförpris 96 kr/kg -
5
ICA Maxi Falun↗
2 för 49krförp. 250 g
ordinarie 34 krpris 25 kr jämförpris 98 kr/kg
Prisutveckling
De senaste tre månaderna i den här butiken.
Coop Medborgarplatsen✕ utgått ur sortimentet
Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.
Bli medlem — gratisOm butiken
Butiken delar bara sina erbjudanden, inte hela sortimentet.
Coop Medborgarplatsen · Fatburstrappan 18 · 11826 Stockholm
EAN 7311312008367 · Alla butiker med varan
