Primat

Santa Maria Mayo Chipotle chili på Coop Leksand

SANTA MARIA · 250 ml

Pris i butiken

Pris ändrat 4 veckor sedan.

  1. 1 Coop Leksand↗ Leksand · pris ändrat 4 veckor sedan pris 36 kr jämförpris 144 kr/l

På butiker i närheten

Butikerna närmast Coop Leksand, billigast först.

  1. 1 Hemköp Leksand↗ 200 m · Leksand · pris ändrat 13 veckor sedan pris 34 kr jämförpris 134 kr/l

Lägst pris i landet

635 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 30krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 15 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 40krförp. 250 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan 2 för 45krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 23 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 48krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 24 kr jämförpris 96 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 49krförp. 250 g ordinarie 34 kr pris 25 kr jämförpris 98 kr/kg

629 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

19 kr25 kr31 kr37 krjuliaugsepoktKampanj 29,50 kr · 1 juli–26 juli · Coop LeksandKampanj 19,50 kr · 27 aug–31 aug · Coop Leksand35,92 kr · 1 juli–26 juli · Coop Leksand29,50 kr · 26 juli–29 juli · Coop Leksand35,92 kr · 29 juli–4 okt · Coop Leksand19 kr25 kr31 kr37 krjuliaugsepoktKampanj 29,50 kr · 1 juli–26 juli · Coop LeksandKampanj 19,50 kr · 27 aug–31 aug · Coop Leksand35,92 kr · 1 juli–26 juli · Coop Leksand29,50 kr · 26 juli–29 juli · Coop Leksand35,92 kr · 29 juli–4 okt · Coop Leksand
Coop Leksandkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Coop Leksand · Faluvägen 17 · 79330 Leksand

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311312008367 · Alla butiker med varan

Tyck till