Primat

Santa Maria Chipotle Chili Mayo på Hemköp Lund Brunnshög

SANTA MARIA · 250 ml

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 Hemköp Lund Brunnshög↗ Lund · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 138 kr/l

På butiker i närheten

Butikerna närmast Hemköp Lund Brunnshög, billigast först.

  1. 1 Hemköp Lund Karhögstorg↗ 3,7 km · Lund · pris ändrat 4 dagar sedan pris 35 kr jämförpris 138 kr/l

Lägst pris i landet

635 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 30krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 15 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 40krförp. 250 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan 2 för 45krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 23 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 48krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 24 kr jämförpris 96 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 49krförp. 250 g ordinarie 34 kr pris 25 kr jämförpris 98 kr/kg

629 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 krjuliaugsepoktEj listad efter 23 juli · Hemköp Lund BrunnshögEj listad efter 15 aug · Hemköp Lund BrunnshögEj listad efter 3 sep · Hemköp Lund BrunnshögEj listad efter 18 sep · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 2 juli–23 juli · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 25 juli–15 aug · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 20 aug–3 sep · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 10 sep–18 sep · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 23 sep–4 okt · Hemköp Lund Brunnshög34 kr35 krjuliaugsepoktEj listad efter 23 juli · Hemköp Lund BrunnshögEj listad efter 15 aug · Hemköp Lund BrunnshögEj listad efter 3 sep · Hemköp Lund BrunnshögEj listad efter 18 sep · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 2 juli–23 juli · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 25 juli–15 aug · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 20 aug–3 sep · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 10 sep–18 sep · Hemköp Lund Brunnshög34,54 kr · 23 sep–4 okt · Hemköp Lund Brunnshög
Hemköp Lund Brunnshög✕ utgått ur sortimentet

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Hemköp Lund Brunnshög · Solbjersvägen 32 · 22481 Lund

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311312008367 · Alla butiker med varan

Tyck till