Primat

Santa Maria Chipotle Chili Mayo 250ml på ICA Maxi Hässleholm

SANTA MARIA · 250 ml

Pris i butiken

Pris ändrat 5 dagar sedan.

  1. 1 ICA Maxi Hässleholm↗ Hässleholm · pris ändrat 5 dagar sedan pris 34 kr jämförpris 137 kr/kg

Lägst pris i landet

627 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 30krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 15 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 40krförp. 250 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan 2 för 45krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 23 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 48krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 24 kr jämförpris 96 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 5 dagar sedan 2 för 49krförp. 250 g ordinarie 34 kr pris 25 kr jämförpris 98 kr/kg

621 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

20 kr25 kr30 kr35 krjuliaugsepoktKampanj 24,50 kr · 3 aug–10 aug · ICA Maxi HässleholmKampanj 20 kr · 21 sep–28 sep · ICA Maxi Hässleholm34,02 kr · 30 juni–22 sep · ICA Maxi Hässleholm34,15 kr · 22 sep–3 okt · ICA Maxi Hässleholm20 kr25 kr30 kr35 krjuliaugsepoktKampanj 24,50 kr · 3 aug–10 aug · ICA Maxi HässleholmKampanj 20 kr · 21 sep–28 sep · ICA Maxi Hässleholm34,02 kr · 30 juni–22 sep · ICA Maxi Hässleholm34,15 kr · 22 sep–3 okt · ICA Maxi Hässleholm
ICA Maxi Hässleholmkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Maxi ICA Stormarknad Hässleholm · Industrigatan 1 · 28141 Hässleholm

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7311312008367 · Alla butiker med varan

Tyck till