Primat

Santa Maria Chipotle Chili Mayo 250ml på ICA Ekshärad

SANTA MARIA · 250 ml

Pris i butiken

Pris ändrat förra veckan.

  1. 1 ICA Ekshärad↗ Ekshärad · pris ändrat förra veckan pris 35 kr jämförpris 140 kr/kg

På butiker i närheten

Butikerna närmast ICA Ekshärad, billigast först.

  1. 1 Coop Hagfors↗ 19 km · Hagfors · pris ändrat 4 veckor sedan pris 35 kr jämförpris 140 kr/l

Lägst pris i landet

641 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat igår 2 för 30krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 15 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat igår 2 för 40krförp. 250 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat 6 dagar sedan 2 för 45krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 23 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat igår 2 för 48krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 24 kr jämförpris 96 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat igår 2 för 49krförp. 250 g ordinarie 34 kr pris 25 kr jämförpris 98 kr/kg

635 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

34 kr35 kr36 krjuliaugsep34,96 kr · 26 juni–18 sep · ICA Ekshärad35,10 kr · 18 sep–29 sep · ICA Ekshärad34 kr35 kr36 krjuliaugsep34,96 kr · 26 juni–18 sep · ICA Ekshärad35,10 kr · 18 sep–29 sep · ICA Ekshärad
ICA Ekshärad

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

ICA Supermarket Ekshärad · Torsbyvägen 1 · 68360 Ekshärad

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7311312008367 · Alla butiker med varan

Tyck till