Primat

SANTA MARIA Lime Jalapeno Mayo

SANTA MARIA · 250 ml

Billigast 15 kr på ICA Maxi Gunnesbo, Lund · 60 kr/kg

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

620 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Gunnesbo, Lund↗ Lund · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 30krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 15 kr jämförpris 60 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Eskilstuna↗ Eskilstuna · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 40krförp. 250 g ordinarie 33 kr pris 20 kr jämförpris 80 kr/kg
  3. 3 ICA Kvantum Kristianstad↗ Kristianstad · pris ändrat förra veckan 2 för 45krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 23 kr jämförpris 90 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 48krförp. 250 g ordinarie 32 kr pris 24 kr jämförpris 96 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Falun↗ Falun · pris ändrat 2 dagar sedan 2 för 49krförp. 250 g ordinarie 34 kr pris 25 kr jämförpris 98 kr/kg

615 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

15 kr21 kr27 kr33 krjuliaugsepKampanj 24,50 kr · 3 aug–10 aug · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 25 kr · 25 aug–7 sep · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 25 kr · 8 sep–21 sep · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 20 kr · 21 sep–28 sep · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 15 kr · 28 sep–30 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund32,08 kr · 27 juni–22 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund32,26 kr · 22 sep–30 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund15 kr21 kr27 kr33 krjuliaugsepKampanj 24,50 kr · 3 aug–10 aug · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 25 kr · 25 aug–7 sep · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 25 kr · 8 sep–21 sep · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 20 kr · 21 sep–28 sep · ICA Maxi Gunnesbo, LundKampanj 15 kr · 28 sep–30 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund32,08 kr · 27 juni–22 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund32,26 kr · 22 sep–30 sep · ICA Maxi Gunnesbo, Lund
ICA Maxi Gunnesbo, Lundkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7311312008381

Tyck till