Primat

Klädesholmen Ansjovis Resturang Filé

Klädesholmen · 400 g

Billigast 38 kr på ICA Maxi Nyköping · 145 kr/kg

Du sparar 11 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

168 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Nyköping↗ Nyköping · pris ändrat 16 veckor sedan förp. 260 g pris 38 kr jämförpris 145 kr/kg
  2. 2 ICA Maxi Karlstad↗ Karlstad · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 260 g pris 38 kr jämförpris 146 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Kristinehamn↗ Kristinehamn · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 260 g pris 38 kr jämförpris 146 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Barkarbystaden↗ Järfälla · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 260 g pris 38 kr jämförpris 146 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Ronneby↗ Ronneby · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 260 g pris 38 kr jämförpris 146 kr/kg

163 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

37 kr38 krjuliaugsep37,75 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Nyköping37 kr38 krjuliaugsep37,75 kr · 27 juni–30 sep · ICA Maxi Nyköping
ICA Maxi Nyköping

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7311360000191

Tyck till