Primat

KLÄDESHOLMEN Senapssill Mild

KLÄDESHOLMEN · 550 g

Billigast 33 kr på ICA Kvantum Oxelösund · 120 kr/kg

Du sparar 8 kr jämfört med dyraste butiken.

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

20 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Oxelösund↗ Oxelösund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 275 g pris 33 kr jämförpris 120 kr/kg
  2. 2 ICA Munka Ljungby↗ Munka-Ljungby · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 275 g pris 33 kr jämförpris 120 kr/kg
  3. 3 ICA Lindome↗ Lindome · pris ändrat 33 veckor sedan förp. 275 g pris 36 kr jämförpris 129 kr/kg
  4. 4 ICA Torghallen, Askersund↗ Askersund · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 275 g pris 36 kr jämförpris 131 kr/kg
  5. 5 ICA Margretelund↗ Lidköping · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 275 g pris 36 kr jämförpris 132 kr/kg

15 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

33 kr34 krjuliaugsep33,02 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Oxelösund33 kr34 krjuliaugsep33,02 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Oxelösund
ICA Kvantum Oxelösund

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7311364850426

Tyck till