Primat

Semper Havregröt med Äpple & Päron Från 6 Månader på Willys Gävle Gestrike

SEMPER · 16 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Gävle Gestrike↗ Gävle · pris ändrat 26 veckor sedan pris 56 kr jämförpris 3,48 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Gävle Gestrike, billigast först.

  1. 1 Willys Gävle Hemsta↗ 2,9 km · Gävle · pris ändrat 26 veckor sedan pris 56 kr jämförpris 3,48 kr/st
  2. 2 Coop Eken Gävle↗ 750 m · Gävle · pris ändrat förra veckan förp. 480 g pris 57 kr jämförpris 119 kr/kg
  3. 3 Coop Tullhuset↗ 1,4 km · Gävle · pris ändrat förra veckan förp. 480 g pris 57 kr jämförpris 119 kr/kg

Lägst pris i landet

673 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Österåker↗ Åkersberga · pris ändrat 10 veckor sedan förp. 2080 g pris 47 kr jämförpris 23 kr/kg
  2. 2 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 2080 g pris 48 kr jämförpris 23 kr/kg
  3. 3 ICA Norrköp↗ Norrtälje · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 2080 g pris 52 kr jämförpris 25 kr/kg
  4. 4 ICA Maxi Arvika↗ Arvika · pris ändrat 26 veckor sedan förp. 2080 g pris 55 kr jämförpris 26 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 16 veckor sedan förp. 2080 g pris 55 kr jämförpris 27 kr/kg

667 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

55 kr56 krjuliaugsepokt55,74 kr · 28 juni–1 okt · Willys Gävle Gestrike55 kr56 krjuliaugsepokt55,74 kr · 28 juni–1 okt · Willys Gävle Gestrike
Willys Gävle Gestrike

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Gävle Gestrike · Lokförargatan 5 · 80322 Gävle

Prisdata uppdaterad idag.

EAN 7312170029150 · Alla butiker med varan

Tyck till