Primat

Semper Flerkornsgröt Från 12 Månader på Willys Karlskoga C

SEMPER · 470 g

Pris i butiken

Pris ändrat 41 veckor sedan.

  1. 1 Willys Karlskoga C↗ Karlskoga · pris ändrat 41 veckor sedan pris 44 kr jämförpris 3,14 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Karlskoga C, billigast först.

  1. 1 ICA Maxi Karlskoga↗ 1,1 km · Karlskoga · pris ändrat 14 veckor sedan förp. 1894 g pris 46 kr jämförpris 24 kr/kg

Lägst pris i landet

735 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Björknäs↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 1894 g pris 40 kr jämförpris 21 kr/kg
  2. 2 ICA Nära Trångsund↗ Trångsund · pris ändrat 42 veckor sedan förp. 1894 g pris 40 kr jämförpris 21 kr/kg
  3. 3 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 1894 g pris 42 kr jämförpris 22 kr/kg
  4. 4 ICA Matmor Trollhättan · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 1894 g pris 43 kr jämförpris 23 kr/kg
  5. 5 ICA Maxi Kungälv↗ Kungälv · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 1894 g pris 45 kr jämförpris 23 kr/kg

729 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

43 kr44 krjuliaugsep43,90 kr · 26 juni–29 sep · Willys Karlskoga C43 kr44 krjuliaugsep43,90 kr · 26 juni–29 sep · Willys Karlskoga C
Willys Karlskoga C

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Karlskoga C · Centrumleden 25 · 69131 Karlskoga

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7312170029198 · Alla butiker med varan

Tyck till