Primat

Semper Fullkornsgröt med Frukt Från 12 Månader på Willys Habo Kärnekulla

SEMPER · 16 st

Pris i butiken

Pris ändrat 26 veckor sedan.

  1. 1 Willys Habo Kärnekulla↗ Habo · pris ändrat 26 veckor sedan pris 56 kr jämförpris 3,48 kr/st

På butiker i närheten

Butikerna närmast Willys Habo Kärnekulla, billigast först.

  1. 1 ICA Bankeryd↗ 4,3 km · Bankeryd · pris ändrat 25 veckor sedan förp. 2136 g pris 59 kr jämförpris 27 kr/kg

Lägst pris i landet

782 butiker har varan

  1. 1 ICA Nära Björknäs↗ Saltsjö-Boo · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 2136 g pris 45 kr jämförpris 21 kr/kg
  2. 2 ICA Nära Trångsund↗ Trångsund · pris ändrat 29 veckor sedan förp. 2136 g pris 45 kr jämförpris 21 kr/kg
  3. 3 ICA Maxi Österåker↗ Åkersberga · pris ändrat 9 veckor sedan förp. 2136 g pris 47 kr jämförpris 22 kr/kg
  4. 4 ICA Charlottenborg↗ Motala · pris ändrat 30 veckor sedan förp. 2136 g pris 48 kr jämförpris 22 kr/kg
  5. 5 ICA Norrköp↗ Norrtälje · pris ändrat förra veckan förp. 2136 g pris 52 kr jämförpris 24 kr/kg

776 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna i den här butiken.

55 kr56 krjuliaugsep55,74 kr · 25 juni–28 sep · Willys Habo Kärnekulla55 kr56 krjuliaugsep55,74 kr · 25 juni–28 sep · Willys Habo Kärnekulla
Willys Habo Kärnekulla

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

Om butiken

Willys Habo Kärnekulla · Harvargatan 75 · 56637 Habo

Prisdata uppdaterad igår.

EAN 7312170029204 · Alla butiker med varan

Tyck till