Primat

Sense Fiberpennor Basic 30-pack

Sense · 1 st

Billigast 38 kr på ICA Maxi Umeå · 1,26 kr/st

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

306 butiker har varan

  1. 1 ICA Maxi Umeå↗ Umeå · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 30 st pris 38 kr jämförpris 1,26 kr/st
  2. 2 ICA Nära Långsele⚠↗ Långsele · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 30 st ordinarie 55 kr pris 39 kr jämförpris 1,30 kr/st
  3. 3 ICA Vännäs↗ Vännäs · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 30 st pris 40 kr jämförpris 1,33 kr/st
  4. 4 ICA Edsbyn↗ Edsbyn · pris ändrat 41 veckor sedan förp. 30 st pris 40 kr jämförpris 1,33 kr/st
  5. 5 ICA Kvantum MM - Skene↗ Skene · pris ändrat 2 veckor sedan förp. 30 st pris 40 kr jämförpris 1,33 kr/st

301 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

37 kr38 krjuliaugsep37,90 kr · 25 juni–29 sep · ICA Maxi Umeå37 kr38 krjuliaugsep37,90 kr · 25 juni–29 sep · ICA Maxi Umeå
ICA Maxi Umeå

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7312460102303

Tyck till