Primat

Herrljunga Ingefära Shot

Herrljunga · 50 ml

Billigast 8 kr på ICA Kvantum Filipstad · 15 kr/l

Vad kostar varan där du handlar?

Ange din plats så visar vi priset i butikerna nära dig.

Lägst pris i landet

171 butiker har varan

  1. 1 ICA Kvantum Filipstad↗ Filipstad · pris ändrat förra veckan 2 för 15krförp. 500 ml ordinarie 12 kr pris 8 kr jämförpris 15 kr/l
  2. 2 ICA Maxi Vasa Handelsplats↗ Södertälje · pris ändrat 26 veckor sedan 2 för 18krförp. 500 ml ordinarie 13 kr pris 9 kr jämförpris 18 kr/l
  3. 3 ICA Nära Åseda↗ Åseda · pris ändrat 3 veckor sedan 3 för 30krförp. 500 ml ordinarie 14 kr pris 10 kr jämförpris 20 kr/l
  4. 4 ICA Lindesberg↗ Lindesberg · pris ändrat 4 veckor sedan 2 för 20krförp. 500 ml ordinarie 13 kr pris 10 kr jämförpris 20 kr/l
  5. 5 ICA Kvantum Stenungsund↗ Stenungsund · pris ändrat förra veckan 2 för 22krförp. 500 ml ordinarie 12 kr pris 11 kr jämförpris 22 kr/l

166 butiker till har varan

Bli medlem gratis för att se hela listan.

Bli medlem — gratis

Prisutveckling

De senaste tre månaderna för billigaste butiken.

7 kr9 kr11 kr13 krjuliaugsepKampanj 7,50 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Filipstad12,25 kr · 26 juni–22 sep · ICA Kvantum Filipstad11,83 kr · 22 sep–29 sep · ICA Kvantum Filipstad7 kr9 kr11 kr13 krjuliaugsepKampanj 7,50 kr · 26 juni–29 sep · ICA Kvantum Filipstad12,25 kr · 26 juni–22 sep · ICA Kvantum Filipstad11,83 kr · 22 sep–29 sep · ICA Kvantum Filipstad
ICA Kvantum Filipstadkampanjpris

Medlemmar jämför prisutvecklingen i alla butiker nära sig — gratis.

Bli medlem — gratis

EAN 7312720080457

Tyck till